Automatické bidování pro efektivnější propagaci vašich produktů a služeb

Představte si, že na vaše TOP produkty už od zítřka začne klikat více relevantních lidí a několikanásobně se zvýší konverzní poměr. Jednoduše řečeno - začnete mnohem více vydělávat! K tomu je však potřeba dobrá propagace. Pomůže vám automatické bidování neboli nastavení ceny za proklik.

Věděli jste, že se až 30 % tržeb uskuteční přes srovnávače cen zboží Heureka.cz a Zboží.cz? Většina přitom přichází z bidovaných pozic. Nenechte se předběhnout konkurencí a začněte automaticky bidovat i vy. Rádi vám s tím pomůžeme. Používáme bidovací automat, který sám nastavuje optimální CPC podle dohodnutých cílů. Pro laika však může být nastavení strategie, limitního PNO, maximálních cen za proklik a dalších parametrů velmi složité, proto nechte starosti s automatickým bidováním na nás.

Efektivitu kampaně dopočítáme až na úroveň produktu. Pomocí vlastního interního nástroje upravíme XML feed pro spárování produktů. O nic se tedy nemusíte starat. Díky automatickému bidování dokážeme vaše produkty upřednostnit před konkurencí a několikanásobně tak zvýšit přísun relevantních návštěvníků. Není nic jednoduššího než si automatický bidding vyzkoušet zdarma, kontaktujte nás.
- Specialista na zbožové srovnávače

Abyste mohli využívat automatický bidding na Heurece, musíte mít certifikát Ověřeno zákazníky. Na Zboží.cz certifikát nepotřebujete.

Proč nechat automatické bidování na nás?

Automatické bidování na zbožových srovnávačích má spoustu výhod. Udržuje vaše TOP produkty viditelné a zbytečně neinvestuje do produktů, o které lidé nejeví zájem. Zároveň upravuje cenu inzerce podle cen konkurence. Nástroje na automatický bidding vám tak šetří peníze. Vyzkoušejte si je na pár dní zdarma. Pak se o automatický biding postaráme od 3 990 Kč bez DPH měsíčně.

Vyzkoušet zdarma