Automatické bidování pro efektivnější propagaci vašich produktů a služeb

Představte si, že na vaše TOP produkty už od zítřka začne klikat více relevantních lidí a několikanásobně se zvýší konverzní poměr. Jednoduše řečeno - začnete mnohem více vydělávat! K tomu je však potřeba dobrá propagace. Pomůže vám automatické bidování neboli nastavení ceny za proklik.

Věděli jste, že se až 30 % tržeb uskuteční přes srovnávače cen zboží Heureka.cz a Zboží.cz? Většina přitom přichází z bidovaných pozic. Nenechte se předběhnout konkurencí a začněte automaticky bidovat i vy. Rádi vám s tím pomůžeme. Používáme bidovací automat, který sám nastavuje optimální CPC podle dohodnutých cílů. Pro laika však může být nastavení strategie, limitního PNO, maximálních cen za proklik a dalších parametrů velmi složité, proto nechte starosti s automatickým bidováním na nás.

Efektivitu kampaně dopočítáme až na úroveň produktu. Pomocí vlastního interního nástroje upravíme XML feed pro spárování produktů. O nic se tedy nemusíte starat. Díky automatickému bidování dokážeme vaše produkty upřednostnit před konkurencí a několikanásobně tak zvýšit přísun relevantních návštěvníků. Není nic jednoduššího než si automatický bidding vyzkoušet zdarma, kontaktujte nás.
- Specialista na zbožové srovnávače

Abyste mohli využívat automatický bidding na Heurece, musíte mít certifikát Ověřeno zákazníky. Na Zboží.cz certifikát nepotřebujete.

5 důvodů, proč nechat automatické bidování na nás?

Automatické bidování na zbožových srovnávačích má spoustu výhod. Udržuje vaše TOP produkty viditelné a zbytečně neinvestuje do produktů, o které lidé nejeví zájem. Zároveň upravuje cenu inzerce podle cen konkurence. Nástroje na automatický bidding vám tak šetří peníze. Vyzkoušejte si je na pár dní zdarma. Pak se o automatický biding postaráme od 3 990 Kč bez DPH měsíčně.

Vyzkoušet zdarma